Портал в режимі тестування та наповнення
Заступник директора департаменту – начальник управління зовнішньоекономічної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Доценко Олег Михайлович провів, в межах повноважень, зустріч з Надзвичайним і Повноважним По
Опубліковано 26 липня 2014 року о 20:55

На початку зустрічі заступник директора департаменту – начальник управління зовнішньоекономічної політики ознайомив Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Кувейт з експортним та інвестиційним потенціалом області та станом транскордонного співробітництва Київщини із зарубіжними регіонами країн світу.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт проінформував про зацікавленість провінцій Держави Кувейт у встановлені дружніх та взаємовигідних стосунків з регіонами України та підтвердив наміри Губернатора провінції Аль-Фарванія Шейха Фейсаля Аль-Хумуда Аль-Маліка Ас-Сабаха відвідати, на підставі попередньої домовленості, Київську область для вивчення можливих напрямів майбутньої співпраці та подальшого укладання угоди про співробітництво.

У цьому контексті Надзвичайний і Повноважний Посол України зазначив, що кувейтська сторона має зацікавленість обговорити під час візиту питання створення на території області спільного українсько-кувейтського підприємства з метою вкладання інвестицій як в аграрну галузь (оренда сільгоспугідь для вирощування зернових та експорту продукції до Кувейту), так й у м'ясо-переробну галузь, сферу готельного бізнесу та будівництво котеджних містечок. В ході візиту кувейтська делегація також хотіла б відвідати сільськогосподарські переробні підприємства Київщини та ознайомитись з досвідом їх роботи.  

Крім цього, Толкач В.С. повідомив про можливість налагодження, за сприянням Посольства України, співпраці з Кувейтським Фондом Арабського Економічного Розвитку (КФАЕР) у сфері залучення інвестицій, з наданням пільгових кредитів до 25 років.

Заступник директора департаменту – начальник управління зовнішньоекономічної політики повідомив Надзвичайному і Повноважному Послу України про зацікавленість Київської області у залученні кувейтських інвестицій через Фонд Арабського Економічного Розвитку та необхідність отримання від Посольства більш детальної інформації.

Що стосується налагодження співробітництва з провінцією Аль-Фарванія, то,  Доценко О.М. підкреслив, що Київська облдержадміністрація підтримує  питання розвитку взаємовигідних стосунків із зарубіжними регіонами в торговельно-економічній, інвестиційній, науково-технічній та культурній сферах.

При цьому, заступник директора департаменту – начальник управління зовнішньоекономічної політики зазначив, що Київською обласною державною адміністрацією опрацьовується питання щодо запрошення делегації провінції Аль-Фарванія відвідати з офіційним візитом Київщину для ознайомлення з соціально-економічним потенціалом області. На даний час управлінням зовнішньоекономічної політики підготовлено проект угоди про співробітництво між Київською областю України та Губернаторством провінції Аль-Фарванія Держави Кувейт, який буде направлено до Посольства України для опрацювання кувейтською стороною.

За результатами зустрічі сторони домовились про продовження спільних заходів щодо розвитку українсько-кувейтського інвестиційного та транскордонного співробітництва.

Довідково: Кувейт – держава в Азії, розташована у північно-східній частині Аравійського півострова. Територія Кувейту становить 17,8 тис. кв. км. Столиця – м. Ель-Кувейт.

Аль-Фарванія – одна з шести провінцій Держави Кувейт, яка розташована на південь від м. Ель-Кувейт. До складу провінції входить 20 районів. Загальна площа 190 кв. км, населення – близько 932 тис. осіб.

Експорт товарів Київщини до Держави Кувейт у першому півріччі 2014 р. склав понад 100 тис. дол. США, що свідчить про наявні резерви щодо збільшення обсягів зовнішньої торгівлі з кувейтськими партнерами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux