Міністерством освіти і науки України оголошено про проведення у період з 21 лютого по 10 березня 2025 року другого етапу XXV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед закордонних здобувачів освіти.
Учасниками Конкурсу, що проводиться за межами України (далі – Конкурс серед закордонних здобувачів освіти), є здобувачі освіти, які вивчають українську мову самостійно, в іноземних закладах освіти, де вивчається українська мова, культурно-освітніх центрах, громадських організаціях закордонних українців тощо (далі – закордонні здобувачі освіти).
Конкурс серед закордонних здобувачів освіти проводиться в два етапи:
перший – на рівні іноземних закладів освіти, де вивчається українська мова, культурно-освітніх центрів, громадських організацій закордонних українців (жовтень – січень);
другий – на рівні країни проживання закордонних здобувачів освіти (лютий – квітень).
Мета конкурсу - піднесення престижу української мови, забезпечення її всебічного розвитку і функціонування в усіх сферах суспільного життя.
На другому етапі Конкурсу в кожній категорії визначаються:
один переможець, який посів перше місце;
два переможці, які посіли друге місце;
три переможці, які посіли третє місце, згідно з рейтингом результатів.
Список переможців (згідно з формою), сканкопії протоколу з рішенням про визначення переможців та конкурсних робіт переможців необхідно надсилати з поміткою «Конкурс імені Петра Яцика» до 30 травня 2025 року на електронну адресу Міністерства освіти і науки України [email protected].
Орієнтовні завдання та форму подання інформації про переможців розміщено за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1V6DMMchIgWmK5lgOaxncGQgmvcWLPnP5
Більше інформації про Конкурс розміщено на сайті МОН України за посиланням: