31 липня представники Посольства взяли участь у церемонії випуску іноземних студентів мовного центру Кувейтського університету, що вивчали арабську мову для не-носіїв у рамках короткострокової стипендіальної програми від Кувейтського університету. Україну в міжнародній групі представляло четверо студенток, які успішно завершили навчальну програму, значно покращили рівень володіння арабською мовою та поглибили знання про історію та традиції Кувейту.
Під час церемонії українські студентки висловили вдячність Кувейтському університету та його викладачам за гостинність, змістовну навчальну програму та збагачення освітнього досвіду. Посольство висловлює щиру вдячність Кувейтському університету за надання освітніх стипендій українським студентам.