Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга: "Росія знову завдає ударів по Києву. Гучна ніч у столиці України.
Станом на зараз, двоє людей загинули, інші поранені, в тому числі четверо дітей, які отримали опіки.
Росія також атакувала Запоріжжя та інші регіони.
Путін відповідає такими жорстокими ударами на безумовну пропозицію України про припинення вогню на 30 днів або довше. Він свідомо насміхається над мирними зусиллями США.
Необхідно посилити тиск на Москву, щоб покласти край цьому терору.
Це також ще одне нагадування, чому відзначення 80-ї річниці перемоги над нацизмом разом з путінською Росією є неприйнятним. Це не "визволителі", а воєнні злочинці."