Портал в режимі тестування та наповнення
Оголошення конкурсу «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання»
Опубліковано 03 листопада 2019 року о 08:10

За ініціативи Посла України в Державі Кувейт Балануци О.О. оголошується конкурс написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів «Гімн дипломата або дипломатія – це покликання». Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів! Переможців і призерів Конкурсу буде нагороджено грамотами та призами, кращі вірші опубліковано. Усі учасники отримають сертифікат про участь у конкурсі. Переможців конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 р. у  День працівників дипломатичної служби України.      

Положення

про проведення конкурсу

написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів

«Гімн дипломата або дипломатія – це покликання»

 

1. Загальні положення

1.1. Це положення визначає порядок організації та проведення конкурсу написання кращого віршованого тексту про українських дипломатів (далі – Конкурс).

1.2. Ініціатором Конкурсу є Посол України в Кувейті Балануца Олександр Олександрович.

1.3. Конкурс проводиться для підвищення обізнаності українських громадян шкільного віку та дорослих  у сутності професії дипломата, його кропіткої та високоінтелектуальної роботи для розвитку України, а також високої місії дипломата як представника інтересів своєї країни за кордоном. Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів.

1.4. Ідея проведення Конкурсу продовжує низку іміджевих ініціатив, з-поміж  яких – курс «Родзинки дипломатії», розроблений Консулом-керівником Консульства України в м. Дубай Балануцею О. О. й заступником директора Української  школи в ОАЕ «Софія», канд. екон. наук Співаковською Т. В. та успішно апробований протягом 2016-2019 рр. у навчальному процесі  згаданої школи, а також проєкт міжнародного конкурсу «Бренд України» для учнів українських шкіл за кордоном на найкращі ідеї для формування й пропагування бренду України, покращення міжнародного іміджу України в державах перебування українців.

 

2. Учасники конкурсу

2.1. Учасниками Конкурсу можуть бути всі охочі творчі особистості.

2.2. Участь у Конкурсі можуть брати вірші на тематику, пов’язану з роботою працівників дипломатичної служби України, їхньою роллю в забезпеченні національних інтересів і безпеки України, зміцненні престижу держави на міжнародній арені, посиленні зв’язків з іншими державами, захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном, а також зміцненні позитивного іміджу України у світі засобами культурної та публічної дипломатії.

2.3. До участі в Конкурсі не допускаються вірші, у яких трапляються будь-які нецензурні або образливі висловлювання, що порушують загальноприйняті норми моралі.

 

3. Вимоги до конкурсних робіт

3.1. Роботи потрібно виконувати українською мовою у віршованій формі (або вільним віршем – верлібром).

3.2. Роботи потрібно надіслати в електронному вигляді до 15 грудня 2019 р. на адресу: ukrdyplomacy@gmail.com .

3.3. Надіслані на конкурс роботи мають відповідати вимогам до оформлення: формат MS Word, кегль 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5. Супровідний лист учасника надсилати окремим файлом, у якому потрібно зазначити: ПІБ учасника (повністю), вік, місто, країну, адресу електронної пошти, телефон, рід діяльності. Завершити лист фразою: «Даю дозвіл на подальшу можливу публікацію цього твору на безгонорарній основі в друкованому та електронному вигляді».

3.4. У вірші потрібно віддзеркалити розуміння автором тематичного спрямування.

3.5. Усі вірші мають бути авторськими, копіювання чужих праць не допускається.

3.6. Організатори Конкурсу не несуть відповідальності за порушення учасниками авторських прав третіх осіб.

3.7. Участь у Конкурсі є офіційною згодою та дозволом на подальшу можливу публікацію цих творів на безгонорарній основі в друкованому та електронному вигляді із зазначенням прізвища автора.

3.8. Від одного автора приймається не більше трьох конкурсних робіт.

 

4. Критерії оцінювання робіт

4.1. Відповідність змісту конкурсної роботи цілям та тематиці Конкурсу.

4.2. Наявність у творі ознак літературної майстерності, поетичності.

4.3. Художньо-емоційний вплив.

4.4. Вишуканість, логічність структури та змісту твору.

 

5. Підведення підсумків конкурсу

5.1. Для проведення конкурсу формується оргкомітет. До складу оргкомітету входять представники Посольства України в Кувейті, представники Української школи в Кувейті та Української школи в ОАЕ «Софія» (м. Дубай). Функції оргкомітету:

-        прийом робіт, надісланих для участі в конкурсі;

-        перевірка відповідності робіт умовам конкурсу;

-        реєстрація робіт, шифрування й передача робіт журі;

-        організація нагородження переможців конкурсу.

 

5.2. Для підбиття підсумків Конкурсу та відбору переможців формується журі з компетентних осіб,      з-поміж яких – професіонали-філологи, науковці та літературознавці факультету філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Склад журі затверджується рішенням оргкомітету конкурсу.

5.3. Переможців конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 р. у  День працівників дипломатичної служби України на офіційній сторінці Посольства України в Кувейті, а також поінформовано авторів через e-mail.

5.4. Переможців і призерів Конкурсу буде нагороджено грамотами та призами, кращі вірші опубліковано. Усі учасники отримають сертифікат про участь у конкурсі.

 

За додатковими питаннями щодо умов проведення Конкурсу звертатися на адресу оргкомітету:

ukrdyplomacy@gmail.com

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux