Портал в режимі тестування та наповнення
НОВІ ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ ДЛЯ В’ЇЗДУ В УКРАЇНУ
Опубліковано 05 квітня 2017 року о 16:43

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, яка набуває чинності з 16 квітня 2017 року.

Зазначені правила розроблено з метою адаптації міграційно-візової політики України до стандартів Європейського Союзу та приведення нормативно-правової бази у візовій сфері у відповідність до сучасних вимог.

Згідно з новим візовим законодавством України, громадяни Кувейту матимуть можливість отримувати українські візи в міжнародних аеропортах міст Києва та Одеси для поїздок з діловою або туристичною метою, за наявності відповідних підтверджуючих документів. Такі візи видаватимуться як разові на строк до 15 днів.

Водночас, зберігається можливість оформлення громадянам Кувейту одноразових, дворазових та багаторазових віз для в’їзду в Україну строком дії до 5 років у закордонних дипломатичних установах України.

Новими візовими правилами передбачено також низку спрощень в порядку оформлення українських віз, спрямованих на збільшення обсягів в'їзного туризму в Україні, зокрема:

1. Скорочено строки оформлення віз: з 15 календарних днів до 10 робочих днів у звичайному порядку та до 5 робочих днів – у терміновому порядку.

2. Встановлено єдину тарифну ставку у розмірі 65 доларів США за оформлення будь-яких віз, незалежно від їх кратності та терміну дії (згідно з попередніми візовими правилами, консульський збір за оформлення одноразової візи становив 85 дол. США, дворазової візи – 130 дол. США, багаторазової візи – 200 дол. США).

3. Скасовано вимогу оформлення запрошень для в’їзду в Україну з діловою або приватною метою у Державній міграційній службі України. Відтепер підставою для оформлення короткострокової приватної візи може слугувати один з таких документів: нотаріально засвідчена заява запрошуючої особи; документ, що підтверджує право власності на нерухомість в Україні; документ, що підтверджує родинні стосунки з громадянами України.

Ділова віза видаватиметься на підставі листа-запрошення зареєстрованої в Україні юридичної особи.

4. Збільшено кратність та термін дії довгострокової української візи, яка дає право на оформлення посвідок на проживання в Україні: така віза видаватиметься як багаторазова на 90 днів (раніше оформлялася як одноразова зі строком дії 45 днів). 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux