Портал в режимі тестування та наповнення
Публікація Посла України в Державі Кувейт В.Толкача «Думки про крокодилів та своє майбутнє» в газеті «Аль-Анба» від 06.04.2014 р.
Опубліковано 07 квітня 2014 року о 15:22

відповідь на статтю Посла РФ в Державі Кувейт О.Соломатіна «Крокодили Майдану і доля України» від 02.04.2014 р.

 

Ми залишалися 22 роки однією з найстабільніших держав на пострадянському просторі. Ми не розстрілювали свій парламент, не воювали зі своїми регіонами і не використовували негаразди сусідів у своїх інтересах. Ми не «примушували до миру» сусідні держави. Однак, як тільки внутрішньополітична ситуація в Україні зазнала дестабілізації, ми отримали окупацію і анексію від нинішнього режиму «братнього слов’янського народу» – «примушення України до російського миру».

Чи не «слов’янські брати» серед військ, які окупували Автономну Республіку Крим, ввели на територію України підрозділи головорізів батальйону «Восток», укомплектованому чеченськими бойовиками, які пройшли бойовий вишкіл разом з Рамазаном Кадировим у Чечні, Дагестані і Грузії. Честь і слава українським військовим за витримку і звитягу, за те, що не піддалися на російські провокації. Саме вони, а не російський окупаційний режим, не допустили перетворення російської агресії на міжрелігійну бійню між мусульманами Північного Кавказу і українськими християнами.

Я хочу закликати своїх опонентів: дайте Україні спокій, не втручайтесь у наші внутрішні справи, поверніться до поваги норм міжнародного права, припиніть навішувати ярлики, оскільки тільки суд має право звинуватити будь-кого у злочинах. Інші звинувачення у злочинах «білих», «корчинських», «мірошниченків», «ярошів» та інших безпідставні і не личать офіційному і публічному спілкуванню на міжнародному рівні. Все це нагадує повернення репресивних 30-их років 20-го століття, коли сталінський режим лише на підставі безпідставних звинувачень знищив мільйони кращих синів українського і російського народів.

Нове українське керівництво йде непростим шляхом впровадження непопулярних, однак вкрай необхідних реформ для зміцнення економічного та соціального становища в країні, а вірність принципам народовладдя буде підтверджена вже 25 травня 2014 р., коли український народ отримає змогу обрати свого нового президента шляхом прозорих та чесних виборів, відновити повноцінну діяльність державних інститутів.

На жаль, сьогодні ми вимушені витрачати вкрай необхідні кошти і людські ресурси не на впровадження реформ, а на протистояння «братерському» загарбнику. Справжня допомога – не створення штучних перешкод під надуманими приводами, не втручання у внутрішні справи, а повага нашого суверенітету, можливості вільно, а не під дулами гармат і танків обирати своє майбутнє. Чи не російські танки, БТР, гармати і війська сьогодні є тими «крокодилами», що жеруть майбутнє наших дітей і всього українського народу?

Чи всі внутрішні проблеми в Росії вирішені? Немає проблем із забезпеченням прав людини, не існує темників для ЗМІ та забезпечена справжня свобода слова, подолана корупція, забезпечені національні і мовні права меншин, створені належні умови навчання і спілкування рідною мовою для майже 2 млн. представників місцевої української громади?

Глибоко переконаний, що сучасний кувейтський читач, котрий має власний трагічний історичний досвід, вірно і справедливо оцінює поточну ситуацію в Україні, може відсіяти зерно правди від полови маніпуляцій і брехні. Ми вдячні Його Високості Еміру Держави Кувейт шейху Сабаху Аль-Ахмаду Ас-Сабаху, уряду емірату, всім кувейтським громадянам, які, спираючись на пам’ять власної трагедії і окупації режимом С.Хусейна, підтримали серед більшості членів міжнародного співтовариства, територіальну цілісність і суверенітет дорогої і рідної для нас України під час голосування 27 березня 2014 р. в Генеральній асамблеї ООН.

Глибока шана і низький уклін за вашу підтримку від усього українського народу.

Слава Україні!

 

 

Publication of the Ambassador of Ukraine to the State of Kuwait V.Tolkach «Thoughts about the crocodiles and our future» in the newspaper «Al-Anba» on 06.04.2014 (in Arabic)

http://www.alanba.com.kw/ar/kuwait-news/official/458584/06-04-2014

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux