Посольство України в Державі Кувейт

Київ 22:14

Українська громада Кувейту приєдналася до міжнародної акції "Запали свічку пам'яті"

28 вересня 2018, 14:58

28 вересня ц.р. у приміщенні Посольства України в Кувейті відбулася міжнародна акція «Запали свічку пам'яті», присвячена 85-тим роковинам Голодомору-геноциду українського народу 1932-33 рр.

У заході взяли участь представники Громадської спілки українсько-кувейтської дружби, співробітники Посольства, члени їхніх сімей, а також друзі дипустанови.

Посол В.Толкач розповів про масштаби організованої радянським режимом штучного голоду в Україні та ознайомив учасників з концепцією міжнародної акції, запропонованої Світовим конгресом українців.

Присутні вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та запалили символічні свічки пам'яті. Особлива увага присутніх була привернута до наданого списку 85 дітей – жертв Голодомору з Сумської області.

Гостям Посольства було продемонстровано документальний фільм «Голод 1933 р.», заснований на спогадах та свідченнях очевидців Голодомору 1932-33 років в Україні.

По закінченню перегляду стрічки учасники заходу поділилися спогадами, які чули від своїх близьких, про трагічні події 1932-33 років в Україні, а також ознайомилися з розгорнутою дипустановою експозицією, підготовленою на основі матеріалів, наданих Українським інститутом національної пам'яті.