Посольство України в Державі Кувейт

, Київ 13:15

Міністр закордонних справ України П.Клімкін зустрівся з українською громадою в Кувейті

14 лютого, 09:00

У ході візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Держави Кувейт відбулася його зустріч із представниками української громади, а також українськими студентами, що навчаються в Кувейтському університеті. Під час зустрічі, Міністра було ознайомлено з діяльністю Громадської спілки українсько-кувейтської дружби, специфікою життя українських громадян в еміраті, а також особливостями роботи української дипустанови в Кувейті.

Під час неформального спілкування Міністр відповів на запитання, що найбільше хвилюють громадян, які проживають за кордоном, зокрема, можливості спрощення візового режиму з Кувейтом, відкриття прямого авіасполучення між Україною та Кувейтом, проведення концертів українських творчих колективів в цій близькосхідній країні, можливість офіційного оформлення та функціонування українських неурядових організацій та недільної школи української мови тощо.

Серед іншого, Міністр подякував громаді за її активну участь у волонтерській роботі, зокрема надання благодійної допомоги на потреби захисників України.

У свою чергу, українська громада тепло привітала візит Павла Клімкіна до емірату та на знак гостинності і перспектив подальшого розвитку співпраці між Україною і Кувейтом презентувала йому памятний сувенір, що символізує «вхід до кувейтського дому».