Посольство України в Державі Кувейт

, Київ 13:13

Проведення в Кувейті бізнес-форуму «Україна-Близький Схід»

26 квітня 2017, 18:38

25-26 квітня 2017р. в столиці Кувейту під егідою Міністерства торгівлі та промисловості Кувейту та за організаційної підтримки Посольства України в Кувейті відбувся бізнес-форум «Україна-Близький Схід».

У форумі, який є першим подібним українським заходом у Кувейті, взяли участь близько 15 вітчизняних компаній, що представляють такі сектори української економіки як сільське господарство, будівництво, нерухомість, легка промисловість, інформаційні технології, ювелірні вироби, виробництво води тощо.

Основною метою заходу була презентація експортного та інвестиційного потенціалу нашої держави та залучення інвесторів із Близького Сходу в економіку України.

У церемонії відкриття заходу взяли участь заступник Міністра торгівлі та промисловості Кувейту С.Аль-Гаріб, начальник Управління економічного співробітництва МЗС України О.Данилейко, Посол України в Кувейті В.Толкач та Президент Українсько-арабської ділової ради Е.Абу Ар-Руб.

У ході бізнес-форуму учасники мали можливість презентувати свій бізнес перед кувейтськими та регіональними інвесторами і бізнесменами, які шукають партнерів для налагодження імпорту української продукції до країн Перської затоки.